В центре внимания:

Австрійці консультуватимуть підлеглих Садового щодо впровадження е-квитка у Львові

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні ЛКП «Львівавтодор» та австрійська компанія iC consulenten підписали контракт щодо консультаційних послуг в рамках проекту впровадження електронного квитка.

«Минулого року ми підписали угоду про залучення кредитних коштів для реалізації проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті. Оголосили перший етап відбору компаній, які претендують на впровадження електронного квитка у Львові. На сьогодні ми провели відбір компанії-консультанта. З трьох претендентів: Mott MacDonald (Великобританія); Egis (Франція) та iC consulenten (Австрія), в результаті тендеру вибрано переможця – компанію iC consulenten (Австрія)», – заявив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За його словами, компанія iC consulenten формуватиме технічний звіт, який буде переданий на затвердження Європейському банку реконструкції та розвитку, а у березні 2018 року буде підписана офіційна угода щодо впровадження електронного квитка.

«Спочатку електронний квиток буде впроваджено на електротранспорті, потім автотранспорті», – додав Олег Береза.

Нагадаємо, 24 січня 2017 року у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Львів став першим в Україні, хто ввів безготівкову оплату проїзду в електротранспорті.

Ще 20 жовтня 2016 року на сесії львівські депутати погодили отримання кредиту у 10 млн євро від ЄБРР на впровадження у місті електронного квитка. Львівська міськрада обіцяла впровадити електронний квиток у місті на початку 2018 року.

Також у місті тривав конкурс на найкращу назву електронного квитка. За результатами он-лайн голосування, перемогла назва «ЛеоКарт», яка набрала 37,2% голосів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.11.2017 5:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.