В центре внимания:

Агентами ворога не стали!

Агентами ворога не стали!

У понеділок, 28 серпня, сайт Служби безпеки України (СБУ) оприлюднив повідомлення, що суди у Сумській та Івано-Франківській областях звільнили від кримінальної відповідальності двох громадян України, яких намагалися завербувати у Росії.

На Сумщині до працівників СБУ звернувся мешканець прикордонного району і розповів, що на території України його поранили та викрали російські прикордонники. Далі кілька тижнів насильно утримували у Росії, застосовували фізичний та психологічний тиск, примушуючи працювати на Федеральну службу безпеки (ФСБ) Росії. Врешті він вирішив дати згоду, щоб повернутися в Україну. І опинившись на рідній землі, відразу звернувся на телефон довіри СБУ та добровільно повідомив про спробу вербування.

А мешканця Івано-Франківської області затримали прикордонники ФСБ за нелегальний перетин кордону. Вони шантажем та погрозами змусили чоловіка дати згоду на співпрацю. Повернувшись додому, він з власної ініціативи звернувся до СБУ та про все розповів.

Судді врахували, що ці громадяни добровільно заявили правоохоронцям про свій зв’язок з іноземними організаціями та їх представниками і отриманих злочинних завдань жодним чином не виконували.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.08.2017 0:43 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.