В центре внимания:

Агресором Росію назвуть у законі

Агресором Росію назвуть у законі

Якщо, зрозуміло, він буде прийнятий Верховною Радою із відповідними визначеннями у тексті. Процитуємо одне з них: «Російська Федерація ініціювала, організовувала та підтримувала терористичну діяльність в Україні, здійснює збройну агресію проти України та тимчасову окупацію частин її території, застосовуючи регулярні з’єднання і підрозділи збройних сил та інших військових формувань Російської Федерації»

У середу, 4 жовтня, зареєстровано два законопроекти щодо реінтеграції Донбасу, які вніс до Верховної Ради Президент України Петро Порошенко. Їх названо – «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» та «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей». Ці законопроекти вже оприлюднені на сайті парламенту. Перед реєстрацією було проведено консультації із закордонними партнерами України.

Також стало відомо, що 18 народних депутатів із фракції партії «Самопоміч» зареєстрували альтернативний законопроект щодо відновлення суверенітету України на Донбасі.

Світлина: рани Донбасу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.10.2017 18:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.