В центре внимания:

Адам Осмаєв: «Аміна померла у мене на руках»

Адам Осмаєв: «Аміна померла у мене на руках»

У понеділок, 6 листопада, інтернет-видання «Цензор.НЕТ» оприлюднило інтерв’ю з добровольцем АТО Адамом Осмаєвим. Він розповів, що сталося під час та одразу після обстрілу автомобіля, в якому він їхав із своєю дружиною Аміною Окуєвою.

«Я майже весь час її тримав. Намагався, щоб кров не витікала, але це нереально. В мене на руках вона померла», – сказав кореспондентам Адам Осмаєв. На його думку, постріли тривали кілька секунд. Загалом автомобіль прошило близько 20 куль. Після цього ще вдалося проїхати певну відстань. Потім машина заглухла і він почав рятувати Аміну. Хоч і очікував – вбивця добиватиме.

«Але ніхто так і не підійшов – вони виявились боягузами. Тоді я почав Аміною займатися. Вона вже була непритомна – їй куля потрапила в голову, роздробила череп», – згадує болісні подробиці мужній воїн. І додає, що за якийсь час дружина перестала подавати ознаки життя. У неї влучило п’ять куль. І жодна – у бронежилет.

Вони з Аміною хотіли переїхати в стареньку хатинку, яку придбали місяць тому. Але не встигли. 30 жовтня, на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області невідомі обстріляли з кущів їхній автомобіль. Аміна Окуєва загинула, Адам Осмаєв отримав поранення. Він вважає обстріл замахом на них обох і бачить у ньому російський слід.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.11.2017 23:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.