В центре внимания:

Акція перед посольством Росії в Гаазі

Акція перед посольством Росії в Гаазі

Її провели у неділю, 16 липня, родичі загиблих у катастрофі малазійського «Боїнга» рейсу MH17, що сталася три роки тому у небі над Донбасом. Вони заявили нідерландському телебаченню, що протест спрямований проти спроб Москви заблокувати розслідування кримінальної справи щодо цієї трагедії.

Демонстранти розмістили на галявині перед російським посольством лавку з табличкою в пам’ять про 298 загиблих і написами англійською мовою – «Очікуємо відповідальності і повного розслідування» та російською – «Людяність понад політику». А у листі вони закликали російське керівництво до конструктивної співпраці зі слідством.

Того ж дня подібний заклик пролунав з Австралії. Міністр закордонних справ країни Джулія Бішоп заявила, що винні в катастрофі рейсу МН17 можуть бути засуджені заочно. Росія повинна дотримуватися резолюції ООН 2166 і підтримувати всі дії в рамках цивільного і кримінального права.

У липні 2015 Росія наклала вето на створення міжнародного кримінального трибуналу ООН у справі про катастрофу малайзійського «Боїнга», який 17 липня 2014 року був уражений російським зенітно-ракетним комплексом «Бук» з території, підконтрольної проросійським сепаратистам. Тепер судовий процес повинен пройти в Нідерландах відповідно до національного права цієї країни.

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.07.2017 23:12 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.