В центре внимания:

Античний кубок можуть замінити на пам’ятник Івану Боберському

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні відбудеться громадське слухання, на яке запрошують мешканців міста, для обговорення спорудження пам’ятника Івану Боберському на перетині вулиць Січових Стрільців та Словацького. Зараз на цьому місці є ваза "Течія людського життя".

Висота його становитиме 3 метри: 1 м 20 см – висота постаменту, 1 м 80 см – висота скульптур. Біля нього планують встановити 7 символів-емблем: УНР, ЗУНР, Січових Стрільців, товариств "Січ", "Сокіл", "Україна", "Пласт".

Як зазначено у концепції пам’ятника, поряд є Львівський національний університет імені Івана Франка, де навчається 24 тисячі студентів. Вони щодня проходитимуть повз пам’ятник і робитимуть селфі з українським державником. Пам’ятник – це один із засобів виховання молоді у патріотичних традиціях. Задум пам’ятника полягає у тому, щоб наблизити його до львівської громади. Скульптура Івана Боберського має стати для сучасного молодого покоління взірцем жертовності й нескореності у час гібридної війни.

Пам’ятник хочуть приурочити до 100-річчя Західноукраїнської народної республіки та 145 років з Дня народження Івана Боберського.

Громадське слухання відбудеться у великій сесійній залі Львівської міської ради. Початок – о 13:00. Реєстрація відбуватиметься з 12:40 до 13:00.

Довідка

Іван Боберський (1873-1947) — український педагог, організатор, фундатор, теоретик і практик української національної фізичної культури, організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви всеукраїнської організації "Пласт". Голова товариства "Сокіл-Батько" (1908—1918), член Бойової управи і четар Українських Січових Стрільців.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.12.2017 12:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.