В центре внимания:

Архітекторів Львова благословили на майбутнє у "Порохівці"

13 квітня, на виїзному засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської облради розглянули питання використання будівлі Будинку архітектора "Порохова вежа". Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Беручи до уваги численні звернення голови правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Богдана Гоя иа інших громадських діячів, а також депутатські запити щодо використання будівлі по вул. Підвальній, 4, у Львові Львівською обласною організацією Національної спілки архітекторів України, члени комісії відвідали будівлю Будинку архітектора "Порохова вежа". Депутати зустрілися із членами правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, ознайомилися із їх діяльністю та оглянули приміщення. За інформацією ЛОО НСАУ у Львівській області є 250 членів спілки.

Комісія підтримала діяльність Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України та рекомендуватиме постійній комісії з питань комунального майна та приватизації обласної ради залишити за спілкою приміщення, необхідні для забезпечення їх діяльності в повному обсязі, а також звернула увагу на необхідність ефективнішого використання усіх приміщень будівлі, зокрема з метою збільшення їх доступності.

Нагадаємо, про припинення договору оренди на користування Пороховою вежею Львівською обласною організацією спілки архітекторів України в обласній раді заговорили ще у грудні 2017 року.

Тоді начальник управління майном спільної власності облради Микола Бандра заявляв, що спілка архітекторів відмовляється укладати договір оренди на пільгових умовах.

Додамо, у 1956 році будівлю Порохові вежі передали в довготермінову оренду Львівській національній спілці архітекторів України, а з 1991 року – їй в безоплатне користування.

У 2004 році спілка уклала угоду про спільне користування майном із рестораном, власником якого тоді був тодішній начальник управління охорони культурної спадщини і культурних цінностей департаменту Львівської обласної державної адміністрації Валерій Потюк. У 2013 році спілка архітекторів скаржилась на поведінку адміністрації ресторану. Весною цього року ресторан закрили.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.04.2018 15:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.