В центре внимания:

Банкнота non grata

Банкнота non grata

Постановою, прийнятою у п’ятницю, 13 жовтня, Національний банк України заборонив українським банкам та іншим фінансовим установам проводити операції з новими російськими банкнотами і монетами, на яких зображені пам’ятки анексованого Росією Криму. Таке рішення, як пояснено, прийняте з метою захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Заборона поширюється на касові, в тому числі валютно-обмінні операції, а також на операції з купівлі та продажу готівкової іноземної валюти між банками. Також фінансовим установам і «Укрпошті» забороняється приймати і видавати купюри з краєвидами Криму при здійсненні грошових переказів.

Нові банкноти номіналом в 200 і 2 тисячі рублів були представлені Банком Росії напередодні, 12 жовтня. Вони вже надійшли в обіг у Москві, а також на Далекому Сході і в анексованому Криму. А у масовому обігу, найімовірніше, з’являться у грудні. На аверсі банкноти номіналом у 200 рублів зображено пам’ятник затопленим кораблям у Севастополі. А на реверсі вміщено малюнок, дуже подібний до зображення на українській банкноті в 1 гривню зразка 1992 року – вид на Херсонес Таврійський.

Банкнота non grata

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.10.2017 21:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.