В центре внимания:

Банкова чекає від Німеччини підтримки

Банкова чекає від Німеччини підтримки

У суботу, 13 січня, Президент України Петро Порошенко на своїй facebook-сторінці привітав досягнуту напередодні між двома провідними німецькими політичними силами домовленість про старт коаліційних переговорів.

Як відомо, Християнсько-демократичний союз (ХДС) і Християнсько-соціальний союз (ХСС), блок яких представляє чинний канцлер Анґела Меркель, також Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) шукають спільних підходів до формування уряду. Його досі не створено, хоча вибори у Німеччині відбулися ще 24 вересня 2017 року. Після них соціал-демократи оголосили про перехід в опозицію. Відтак сформувати коаліцію спробували ХДС-ХСС, Зелені та вільні демократи. Але переговори врешті зірвалися. Тоді й довелося повертатися до вже випробуваного варіанту «великої коаліції». І у п’ятницю, 12 січня сторони оголосили, що готові розпочати такі переговори.

Висловивши сподівання, що вони увінчаються успіхом, Петро Порошенко, що називається, не забув про своє, додавши у тому ж реченні, «що незмінна підтримка України, її територіальної цілісності та курсу реформ і надалі залишатиметься пріоритетом зовнішньої політики Німеччини».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.01.2018 15:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.