В центре внимания:

«Батьківщина» Львівщини вимагає публічних громадських слухань щодо становлення RAB-тарифів

Відповідну заяву сьогодні, 20 березня, зачитав депутат Львівської облради від ВО «Батьківщина» Степан Рак під час пленарного засідання сесії, інформує прес-служба обласного партосередку.

У заяві повідомляється, що з 1 квітня цього року більшість обленерго України запроваджують для юридичних осіб RAB-тарифи або ж так зване стимулююче регулювання.

«Фракція ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді вважає нову схему тарифоутворення вигадкою олігархів, яка призведе до чергового обдирання споживачів. При цьому у владних кабінетах розказують, що Україна хоче перейняти європейський досвід встановлення тарифів, зокрема на електроенергію. У НКРЕКП посилаються на те, що обленерго не можуть фінансувати всі електромережі в Україні, тому їх треба перевести на інший тариф, який начебто допоможе залучити інвестиції у цю галузь і забезпечити стабільне споживання електроенергії. Відповідно до оцінок експертів, усі обленерго країни на цій схемі отримають додатково 30 млрд грн., тобто ці великі суми витягнуть з кишені кожного українця», – йдеться у заяві.

«Батьківщинівці» зазначають, що 29 січня цього року ПАТ «Львівобленерго» провело громадські слухання щодо запровадження RAB-тарифів. На цих слуханнях не було жодного представника від громадськості. Натомість були керівники від Львівської облдержадміністрації, які поставили свої погоджувальні підписи під протоколом, тим самим беручи на себе відповідальність по запровадженню тарифів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.03.2018 2:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.