В центре внимания:

Безвіз для українців: є сто тисяч!

Безвіз для українців: є сто тисяч!

Загальна кількість громадян нашої держави, які перетнули кордон завдяки візовій лібералізації з першого дня її запровадження сягнула «круглого», як мовиться, числа. Про це пише 14 липня з посиланням на Державну прикордонну службу України інформаційна агенція ZIK.

Відомо навіть хто і де став таким своєрідним ювіляром. Виїзд за кордон 100-тисячного громадянина України, який скористався безвізом, зафіксували у міжнародному аеропорту «Бориспіль». Втім, правильніше буде сказати не «громадянина», а «громадянки». Це 20-річна дівчина на ім’я Софія. З цього приводу вона написала у мережі Facebook: «Минулого року довелось пережити безліч питань та витратити купу нервів задля отримання візи, а сьогодні просто квиток на літак».

Додамо, при нагоді, кілька цікавих статистичних даних. 36, 6 тисяч громадян України для своїх подорожей у країни ЄС обрали авіаційне сполучення. Найбільше наших співвітчизників перетнули пункти пропуску на кордоні з Польщею (33,6 тисяч осіб), з Угорщиною (14,2 тисяч осіб), Румунією (10,5 тисяч осіб) та Словаччиною (5,8 тисяч осіб). І лише для 50 українців намір скористатися безвізом завершився невдало. Переважно через те, що вони не змогли чітко вказати мети поїздки або обумовленої мінімальної суми грошей.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 16:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.