В центре внимания:

Бойовики обстріляли міжнародних спостерігачів

Бойовики обстріляли міжнародних спостерігачів

Інцидент стався на Донецькій фільтрувальній станції між Ясинуватою та Авдіївкою. Терористи обстріляли представників Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) у той час, коли вони встановлювали на даху приміщення камеру для цілодобового контролю.

Про це у п’ятницю, 4 серпня, на брифінгу повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг. Він розповів, що крім спостерігачів СММ під вогонь зі стрілецької зброї також потрапили працівники підрядної організації, які намагалися встановити камеру на даху фільтрувальної станції. Це дозволило б вести цілодобовий моніторинг у прилеглому районі. Безперечно, певні особи цього не хочуть і навіть готові стріляти у неозброєних цивільних людей.

Окрім того, Александр Хуг наголосив, що вогонь було відкрито попри те, що Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) посприяв перед тим в отриманні гарантій безпеки і встановленні локального режиму припинення вогню в радіусі 15 км навколо фільтрувальної станції.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.08.2017 1:29 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.