В центре внимания:

Британці вшанували  пам’ять полеглих

Британці вшанували  пам’ять полеглих

11 листопада відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті полеглих, який традиційно відзначається в країнах Співдружності Націй у річницю закінчення Першої світової війни. Саме цього дня у 1918 році було підписане Комп’єнське перемир’я, яке поклало край бойовим діям. Колись поминали лише загиблих у Першій світовій. Але згодом у цей день почали вшановувати і жертв Другої світової війни та всіх, що втратили життя у більш дрібних збройних конфліктах і в гарячих точках. Головний символ свята – червоні маки. Вони символізують макові поля Фландрії, де ховали загиблих солдат.

У День пам’яті військовослужбовці та ветерани воєн збираються біля пам’ятників загиблим солдатам по всій Британії. Королівська родина традиційно бере участь в головній церемонії біля Кенотафа у центрі Лондона – аналога могили Невідомого солдата. Цього року королева Єлизавета II, що спостерігала за церемонією з балкона розташованого поруч міністерства закордонних справ, вперше не поклала до пам’ятника вінок. За неї це зробив принц Чарльз.

Наступного року День пам’яті полеглих припаде на 100-річчя закінчення Першої світової війни. Вже вирішено, що по всій Великій Британії дзвони задзвонять в 1400 церквах – стільки дзвонарів загинули під час війни.

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.11.2017 23:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.