В центре внимания:

Брюссель: амбіційність поступилася компромісу

Брюссель: амбіційність поступилася компромісу

У п’ятницю, 24 листопада, у Брюсселі завершився саміт Європейського Союзу і шістьох країн-учасниць «Східного партнерства». За його підсумками сторони домовилися про спільну декларацію. Вона має на меті подальше зміцнення співпраці, а загалом у тексті названо 20 стратегічних цілей.

Раніше лідери Євросоюзу (ЄС) дали зрозуміти, що наразі не готові багато обіцяти Україні, бо очікують реформ у сфері торгівлі, бізнесу та охорони здоров’я. Україна своєю чергою вимагала визнати Росію у документі країною-агресором.

Як розповіла заступник генерального директора директорату NEAR (сусідство і розширення ЄС) Катаріна Матернова, Спільна декларація саміту менш амбіційна, ніж потенціал відносин Україна-ЄС, через необхідність шукати компроміс з іншими партнерами і з державами-членами Євросоюзу. «В Україні надається особлива увага декларації. Але зважайте на те, що це багатостороння декларація, погоджена 28 країнами-членами та 6 партнерами. Тому за замовчуванням у цьому документі відображено нижній рівень спільних прагнень», – пояснила євро-чиновниця.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.11.2017 22:21 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.