В центре внимания:

Бійці інформаційного фронту змінили статус

Бійці інформаційного фронту змінили статус

22 серпня 2017 Міністерство інформаційної політики України (МІП) довело оголосило, що Інтернет-проект «Інформаційні війська України», який діяв при відомстві, віднедавна функціонує як самостійний.

На офіційному сайті МІП вміщено коментар, який дав з цього приводу міністр Юрій Стець: «Дякую хлопцям і дівчатам з Інформаційних військ України за роботу. Ви створили проект, який не раз і не два ставив на місце російських пропагандистів, проект, який одним із перших перейшов в інформаційний наступ і змусив ворога збиратися на екстрені засідання та змінювати російське законодавство про Інтернет».

Інтернет-проект «Інформаційні війська України» було створено з метою мобілізувати користувачів соціальних мереж на донесення достовірної інформації до широких кіл громадськості та на боротьбу з російською пропагандою. Роботу було розпочато 23 лютого 2015 року, команда керувалася принципом, що найкраща контрпропаганда – це правда. Координатор проекту «Інформаційні війська України» Святослав Батов заявив що бійці інформаційного фронту, відстоюючи інформаційний суверенітет України в соціальних мережах та в Інтернеті загалом, готові й надалі допомагати державним структурам вже як волонтерський проект.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.08.2017 16:12 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.