У самому центрі подій:

Білоруські товари потрапляють до окупантів

Білоруські товари потрапляють до окупантів

Це викликає зрозуміле незадоволення офіційного Києва і однозначно потребує адекватного реагування. Тому цілком імовірно, що проти тих компаній Білорусі, які пов’язані з так званими «ДНР» та «ЛНР», можуть бути вжиті суворі заходи.

Про це 2 серпня повідомляє сайт «РБК-Україна», посилаючись на інтерв’ю, яке дав Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим. Зокрема він сказав: «Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно про те, що якщо білоруські компанії постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції. Причому не тільки з боку України. Ми постараємося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж».

Поставки з Білорусії відстежують українські спецслужби. І якщо будуть виявлені факти постачання сепаратистських районів, то поміченим у таких діях підприємствам буде закрито шлях на український ринок. Для прикладу, раніше повідомлялося, що завод «Славпродукт» поставляє на окуповані території горілку преміум-класу, а ВАТ «Криниця» – власну марку пива «Юзбір».

Світлина: Ігор Кизим.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 21:16 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.