В центре внимания:

«Білі нитки» російських спецслужб

«Білі нитки» російських спецслужб

Нарешті знаємо, у чому конкретно звинувачують 19-річного українця Павла Гриба, якого викрали й тепер утримують у Краснодарському слідчому ізоляторі. 19 жовтня сайт «Радіо Свобода» повідомив версією слідства. Вона безглузда, як і усі подібні звинувачення, висунуті в останні роки нашим співгромадянам у Росії. Павло Гриб, начебто пов’язаний з українськими націоналістами і запропонував знайомій дівчині з Сочі підірвати бомбу на лінійці в школі.

Дізналися ми і про ще одну зухвалу брехню з ярличком «зроблено у Росії». Офіційно твердять, що Павло Гриб був затриманий працівниками Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії 25 серпня у Смоленській області на вокзалі міста Ярцево. Хоча відомо, що юнак зник у білоруському Гомелі днем раніше.

Російська газета «Комерсант» пише про вчорашнє засідання Жовтневого районного суду Краснодара, де Павлові продовжено термін утримання під вартою до січня 2018 року. Як зазначив хлопець у суді, він вважає усі слідчі дії незаконними, адже був викрадений з території Білорусі. Лікарів з України до нього й далі не пускають.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.10.2017 14:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.