В центре внимания:

Вибух на важливому газовому хабі

Вибух на важливому газовому хабі

Австрійське місто Баумгартен-ан-дер-Марха було відоме тим, що тут розташована найбільша в країні газорозподільна станція. Тепер стало ще більш відомим через те, що тут у вівторок, 12 грудня, прогримів вибух.

Станція, що розташована неподалік від кордону зі Словаччиною, є одним з найважливіших хабів для постачання газу у Європу. У тому числі з Росії та Норвегії. За даними поліції, внаслідок вибуху одна людина загинула, а понад два десятки отримали поранення. Вже встановлено, що спричинила нещастя технічна неполадка.

Компанія Gas Connect Austria повідомила про тимчасове припинення роботи станції, а також про перебої в постачанні газу через Австрію в південному і південно-східному напрямках. Це зачіпає Словаччину, Словенію, Угорщину та Хорватію. Що цікаво, газозабезпеченню Австрії перебої не загрожують.

За інформацією агенції DPA, поставки російського газу в Європу, що йдуть через Україну, цього дня знизилися на третину. Тим часом італійська газотранспортна компанію Snam повідомила, що постачання перерване, але країна забезпечена газом завдяки резервним запасам.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.12.2017 22:58 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.