В центре внимания:

Викрито інформаційну диверсію Кремля

Викрито інформаційну диверсію Кремля

Про це «Голос Америки» повідомляє у вівторок, 6 березня, з посиланням на Міністерство оборони Литви. Російська пропаганда, не припиняючи своєї гідридної інформаційної війни, зробила чергову спробу внести отруту недовіри у стосунки України з її найкращими закордонними партнерами і друзями.

У соціальних мережах днями почало поширюватися неправдиве повідомлення російською та українською мовами, в якому стверджувалося, що міністр національної оборони Литви Раймундас Каробліс визнав анексію Криму Росією. Заявив він про це, начебто виступаючи на американсько-литовському форумі оборонних підприємств у Вільнюсі, у якому насправді участі не брав.

Однак фальшивку було сфабриковано доволі професійно. Автори використали відео виступу міністра на минулорічній прес-конференції з нагоди Дня збройних сил Литви. А скопіювали його, абсолютно не соромлячись, з офіційної інтернет-сторінки оборонного відомства. Розрахунок, цілком логічно, на те, що ніхто не перевірятиме. А далі наклали російські субтитри, які абсолютно не перекладали сказаного у тексті промови, зате відповідали підступним намірам кремлівських маніпуляторів свідомістю.

Фейк розраховано на українську та російську аудиторій. Однак була й англомовна версія. «Це – ще одна спроба поширити відверту брехню, щоб налаштувати партнерів один проти одного, зруйнувати довіру громадськості до підтримки України Литвою», – так прокоментував московську ідеологічну диверсію міністр Раймундас Каробліс.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.03.2018 20:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.