В центре внимания:

Випили каву проти Міхеіла Саакашвілі

Випили каву проти Міхеіла Саакашвілі

Ще не бачений в Україні протест відбувся на столичному Майдані Незалежності у неділю, 24 грудня. Кілька сотень осіб зібралось тут на акцію «Кава на Хрещатику». Як оголосили ініціатори, таким чином вони висловлюють свій протест проти маршів, що їх організовував лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі. Втім, оригінальним виявився лише задум. Чогось особливого журналістам побачити там не вдалося. Тому повідомляють лише про два варті уваги факти.

По-перше, група бійців полку «Азов» та інші військові влаштували суперечку з радником Президента України Юрієм Бірюковим. Від нього вимагали спростувати твердження про те, що Маріуполь звільняли бійці 72-ої бригади, а не «Азову». Один з учасників акції «Кава на Хрещатику» під час суперечки штовхнув і спробував відтягнути бійця з «Азову», почалася сутичка. За мить помітили, що самого Юрія Бірюкова на місці вже нема.

По-друге, інша група висловила протест в обидва боки. Тобто, як проти Петра Порошенка, так і проти Міхеіла Саакашвілі. Активісти розгорнули величезний банер з написом «Мішу в Грузію, Пєтю в Гагаузію». За це політизовані кавомани обізвали їх провокаторами.

Випили каву проти Міхеіла Саакашвілі

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.12.2017 0:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.