В центре внимания:

Виставка підроблених картин

Виставка підроблених картин

Втім, як така вона не анонсувалася. Любителів мистецтва у Генуї запрошували на виставку робіт видатного італійського художника і скульптора Амадео Модільяні. А насправді лише одна картина з експозиції справді була ним створена . Решта двадцять виявилися підробкою. Про це 12 січня повідомляє «ВВС-Україна». В Італії з цього приводу відкрили кримінальну справу проти організаторів виставки.

Роботи Амадео Модільяні продають на аукціонах за величезні суми. Але, за словами експертів, він входить до числа тих художників, яких копіюють найбільше. Фальшиві роботи цього майстра пензля й раніше призводили до скандалів. Наприклад, 1984 року з каналу в Ліворно виловили три мармурові голови, які були визнані втраченими творами Амадео Модільяні. Насправді їх виготовили троє місцевих студентів заради жарту.

Підробки з виставки у Палаццо Дукале в Генуї знищать. Так вимагає законодавство Італії. В інтерв’ю італійській газеті Corriere della Sera один з двох кураторів виставки Руді Чьяппіні заявив, що сам вірив у справжність творів. Він зібрав інформацію та документацію, яку йому надали щодо кожного полотна.

Додамо, що Лондонська галерея Тейт Модерн зараз демонструє велику виставку Амадео Модільяні, яка представлена як найповніша колекція його творів, що будь-коли проходила у Британії. Наразі скандальних новин звідти не надходило.

А підробки з виставки у Генуї, попри те, що написано їх талановито, знищать. Так вимагає законодавство Італії.

Світлина з сайту «ВВС-Україна».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.01.2018 23:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.