В центре внимания:

Вихід із Євросоюзу коштує дорого

Вихід із Євросоюзу коштує дорого

І всюдисущим журналістам вже вдалося дізнатися, скільки саме. За даними ЗМІ, уряд Великої Британії погодився виплатити компенсацію за Brexit у розмірі 60 млрд євро ($ 71,5 млрд). Про це повідомив у середу, 29 листопада сайт «Deutsche Welle» з посиланням на газету The Telegraph.

Втім, видання зазначає, що це лише приблизні розрахунки. Остаточна сума залежатиме від того, яким чином сторони будуть розраховуватися за фінансовими зобов’язаннями один перед одним. Найімовірніше, Лондон може заплатити Брюсселю 45-55 млрд євро ($ 54,6-65,5 млрд).

Сполучене Королівство мало б виплатити усі кошти до 2020 року, оскільки, перебуваючи в складі спільноти, воно зобов’язалося брати участь у фінансуванні європейських програм, розрахованих на період з 2014 по 2020 роки. Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявляла, що Лондон не відмовляється від своїх зобов’язань, але жодного разу не назвала суму. На 4 грудня заплановано її зустріч з очільником Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером. Цю дату у Брюсселі називають «крайнім терміном» для з’ясування позицій Лондона із спірних питань навколо Brexit. Очікується, що формальне рішення про перехід до завершальної стадії переговорів буде прийнято на саміті Євросоюзу 14-15 грудня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.11.2017 15:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.