В центре внимания:

Влада Кіпру ставить умови українцям

Влада Кіпру ставить умови українцям

Текст відповідного застереження оприлюднено 11 грудня на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. «З офіційних джерел стало відомо, що почастішали випадки в’їзду туристів з України до Республіки Кіпр з подальшим розташуванням на окупованій території острову», – сказано у повідомленні. Отож, як кіпріотські, так і українські органи влади закликають не їздити до тієї частини країни, мовляв, там усе було захоплено та привласнено.

Річ у тім, що після 1974 року острів розділений на дві частини. Приблизно 40 % території не контролюється владою Республіки Кіпр. ООН вважає ці землі окупованими Туреччиною.

Отож, посольство Кіпру повідомляє, що в майбутньому всі заяви на отримання в’їзних віз для громадян України, чия мета перебування на острові буде відпочинок, або участь в офіційних заходах на окупованій території, не будуть розглядатись. А туристам, які володіють біометричними паспортами, і прямуватимуть до Республіки Кіпр із метою перебування, проживання або участі в офіційних заходах на окупованій території, буде відмовлено у в’їзді на територію Республіки Кіпр.

Світлина: Кіпр відомий своїми чудовими краєвидами.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.12.2017 20:18 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.