В центре внимания:

Внаслідок дій львівського експресівця працівник Укрпошти опинився у лікарні

Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.
ПАТ "Укрпошта", прагнучи вирішити господарський спір з "Експрес медіа сХаб", 13 січня 2018 року провело черговий тур перемовин з представниками видавництва, який були зірвано через побиття юриста Укрпошти представниками газети "Експрес".

Наразі видавництво відмовляється підписувати з Укрпоштою практично узгоджений стандартний Договір про розповсюдження періодичних видань за передплатою, який вирішив би ситуацію, що склалася з нерозповсюдженням газет. Відтак домовленостей про співпрацю не досягнуто.

Виконуючий обов'язки генерального директора ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський прокоментував:
"Укрпошта не очікувала такої незрозумілої агресії з боку керівників Експресу. Але ж, будучи відповідальним національним поштовим оператором, ми готові поновити перемовини та досягнути необхідних домовленостей. Для цього ми вимагаємо від наших партнерів з "Експрес медіа сХаб" виконання 3-х умов:

• Офіційно опублікованих у ЗМІ вибачень працівнику Укрпошти, який постраждав під час перемовин та опинився на лікарняному ліжку.
• Сплати коштів за вже надані раніше послуги з розповсюдження газети "Експрес", згідно гарантійного листа, підписаного в присутності губернатора та журналістів.
• Відшкодування витрат з повернення Укрпоштою коштів передплатникам.

Після виконання зазначених умов ПАТ "Укрпошта" готова повернутись до переговорів та максимально швидко вирішити всі необхідні питання".

Також у зв’язку з тим, що поновлення доставки по передплаті клієнтам "Експрес медіа сХаб" неможливе раніше 1 березня 2018 року, ПАТ "Укрпошта" забезпечить захист інтересів передплатників з повернення їм грошей та докладе зусиль для скасування ухвали, яка порушує їхні інтереси.

Внаслідку інциденту співробітника Укрпошти госпіталізовано. Укрпоштою направлено відповідну заяву до районного відділу поліції м. Львова.

Нагадаємо, 4 січня, журналісти газети "Експрес" влаштували під стінами Львівської ОДА акцію протесту. 11 січня відбулась повторна акція протесту.

Причиною цих дій стала, за словами журналістів, відмова Укрпошти доставити тисячі екземплярів газети читачам, які передплатили газету.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.01.2018 13:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.