В центре внимания:

Володимиру Балуху змінили запобіжний захід

Володимиру Балуху змінили запобіжний захід

Цю справу розглядав у п’ятницю, 1 грудня, Раздольненський районний суд анексованого Росією Криму. Як повідомляє сайт «Крим.Реалії», у підсумку українському активістові Володимиру Балуху утримання під вартою замінено на домашній арешт терміном на два місяці. Однак не варто сприймати це як ознаку появи гуманізму у контрольованих окупаційною владою судах. Бо водночас накладено низку суворих обмежень. У їх числі – заборона залишати житлове приміщення, спілкуватися зі свідками, користуватися інтернетом і поштою.

Нагадаємо, що Володимир Балух після анексії Криму залишився громадянином України, відмовившись від російського громадянства. За це, а також за прапор України на подвір’ї свого будинку, він і підданий репресіям.

У серпні 2017 року суд виніс вирок патріотові України – три роки і сім місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Однак 29 листопада під час розгляду апеляційної скарги вирок скасували, і справу відправили на повторний розгляд. Також призначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 4 грудня.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. На горищі його будинку, начебто, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.12.2017 4:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.