В центре внимания:

Володимиру Путіну розчищають виборчу дорогу

Володимиру Путіну розчищають виборчу дорогу

Вочевидь, у Кремлі вже придумали, як зберегли йому нинішню посаду. Для чого ризикувати, якщо можна на формальних підставах позбавити найбільш небезпечного конкурента чинного президента Росії права взяти участь у наступних виборах? От і чуємо від голови Центральної виборчої комісії Російської Федерації Елли Памфілової, що Олексій Навальний зможе балотуватися у президенти тільки після 2028 року!

Про це вона заявила у вівторок, 17 жовтня, виступаючи на Всесвітньому фестивалі молоді і студентів у Сочі. Говорячи про судимість Олексія Навального, Елла Памфілова сказала: «Згідно із законом, не дивлячись на те, що у нього термін умовний, але кваліфікація його злочину – тяжкий злочин, а люди, що засуджені за цією статтею, не мають права брати участь у виборах».

У 2013 році Ленінський районний суд Кірова засудив опозиційного політика до 5 років умовно у так званій справі «Кіровлісу». У лютому 2016 року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) постановив, що Олексія Навального визнали винними за «дії, які неможливо відрізнити від звичайної комерційної посередницької діяльності», що врешті призвело до явно необґрунтованого результату судового розгляду. Після цього Верховний суд Росії скасував рішення нижчої інстанції і направив справу на новий розгляд. Однак у лютому нинішнього року Ленінський районний суд Кірова знову оголосив аналогічний вирок.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.10.2017 22:58 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.