В центре внимания:

Володимир Жириновський має клопіт з прокуратурою

Володимир Жириновський має клопіт з прокуратурою

Уточнимо – з Генеральною прокуратурою України (ГПУ). У середу, 23 серпня, сайт відомства інформує, що цьому скандально відомому російському політику вже сформульовано повідомлення про підозру у фінансуванні тероризму.

ГПУ звинувачує Володимира Жириновського у створенні організованої групи, до складу якої увійшли окремі депутати Державної думи і члени очолюваної ним Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР). Усі вони збирали кошти для матеріального забезпечення терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР». Як твердять, ця група у 2014-2017 роках надіслала на Донбас шість транспортних засобів російського виробництва з підвищеними прохідними і експлуатаційними можливостями. У тому числі це було зроблено і на замовлення ватажка терористичної групи «Сомалі» Михайла Толстих (прізвисько – Гіві).

Нагадаємо, що Володимир Жириновський у березні 2014 року запропонував Польщі провести референдуми на кшталт кримського у Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Рівненській областях, щоб приєднати ці території. Тоді ж була оприлюднена так звана «мапа Жириновського», де Закарпаття та Буковина мали відійти, відповідно, до Угорщини та Румунії, а вісім областей півдня і сходу України разом з Кримом оголошувалися так званою «Новоросією».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.08.2017 18:16 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.