В центре внимания:

Володимир Путін готовий співпрацювати з опозицією

Володимир Путін готовий співпрацювати з опозицією

Принаймні, таке твердження міститься в оприлюдненому у суботу, 10 березня, телеканалом NBC News інтерв’ю президента Росії. Відповідаючи на запитання про можливе політичне партнерство з опозиціонером Олексієм Навальним, Володимир Путін заявив, що хотів би «співпрацювати з тими людьми, які прагнуть зміцнити країну».

Ведуча телеканалу Мегін Келлі також поцікавилася, чи міг би президент «помилувати» Олексія Навального для того, щоб той склав йому конкуренцію на виборах. У відповідь пролунало, що «помилувати можна будь-яку людину, якщо вона цього гідна». Зауважимо, що не так давно Володимир Путін звинуватив опозицію у відсутності «конкретного порядку денного», а Олексія Навального назвав «російським Саакашвілі».

У цьому інтерв’ю господар Кремля у черговий раз відкинув звинувачення американських спецслужб щодо втручання Росії в президентські вибори у США в 2016 році. Коментуючи звинувачення, висунуті проти 13 росіян під час розслідування такого втручання, він зазначив, що ці люди не представляють інтереси країни.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.03.2018 14:58 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.