В центре внимания:

В’ятровичу і Шереметі можуть заборонити в’їзд до Польщі

Керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович та секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета можуть потрапити у "чорний список" Міністерства закордонних справ Польщі. Їм можуть заборонити в'їзд до цієї країни.

Про це повідомляє Dziennik.pl
Нагадаємо, що міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський нещодавно повідомив, що укладається перелік українських чиновників, які, на думку поляків, висловлюють антипольські настрої.

Польські журналісти стверджують, що цей список не буде відкритим і тому а українці дізнаватимуться про заборону на кордоні. Список також стосується тих, хто має відношення до блокування ексгумації та реконструкції польських поховань в Україні.

Отож у список може потрапити секретар Міжвідомчої комісії Святослав Шеремета, який цього літа нібито прийняв рішення про заборону українській компанії проводити ексгумацію польських поховань в Україні.

Володимир В'ятрович прокоментував появу інформації про заборону: "Вже кілька років є персоною нон-ґрата в Росії. Нині кажуть отримав заборону в‘їзду в Польщу. Мене більше не покоїть не обмеження власного пересування, а те, що демократична Польща зазвучала в унісон з авторитарною Росією".

Нагадаємо, глава МЗС Польщі Ващиковський заявив, що Польща не погодиться поставити знак рівності між УПА і Армією Крайовою.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.11.2017 22:58 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.