В центре внимания:

Відлуння вибухів у Калинівці

Відлуння вибухів у Калинівці

Комітет з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України звернувся до Президента Петра Порошенка з пропозицією звільнити з посади начальника Генерального штабу Віктора Муженка. Це рішення ухвалено більшістю голосів після розгляду питання про ситуацію на військових складах у Калинівці Вінницької області. Про це пише 4 жовтня інтернет-видання «Українська правда».

Нагадаємо, що 26 вересня на базі боєприпасів, розташованій неподалік цього міста, почалися вибухи і пожежа. Як повідомляють ЗМІ, наближені до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова депутати вимагають персональної відповідальності генерала армії Віктора Муженка. А секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов вважає, що відповідальність за цю пожежу несе вся вертикаль оборонного керівництва країни, починаючи з начальника Генерального штабу.

Сам Віктор Муженко заявляє, що його чи підлеглих начальника Генштабу не вдасться звинуватити у бездіяльності в ситуації, що виникла у Калинівці.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.10.2017 0:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.