В центре внимания:

Відмовилася від титулу заради кохання

Відмовилася від титулу заради кохання

Онука імператора Японії Акіхіто принцеса Мако Акісіно і працівник юридичної фірми Кей Комура скликали прес-конференцію, на якій оголосили про свої заручини. Цю новину повідомив 4 вересня сайт ВВС.

Молоді люди познайомилися п’ять років тому в Міжнародному християнському університеті в Токіо. Шлюб вже схвалений імператором, однак для принцеси він означатиме втрату титулу. Японське законодавство не обмежує чоловіків імператорської династії у виборі дружини, проте для жінок існують інші правила. Тут все ще зберігається відомий хіба з книжок поділ на аристократів та простолюдинів. Отож, взявши шлюб з юристом, Мако Акісіно перестане бути принцесою. Втім, не видно, щоб вона цим надто переймалася. ВВС наводить такі її слова: «Я з дитинства знала, що після заміжжя втрачу свій статус. Але хоча я і допомагала імператору і сама в міру своїх можливостей виконувала офіційні обов’язки як член імператорської родини, мені в той же час дуже дороге моя особисте життя».

Крім панни Мако у складі імператорської сім’ї є ще шість незаміжніх принцес. І в Японії вже чуються побоювання, що імператорська сім’я не зможе виконувати свої обов’язки, якщо принцеси виходитимуть заміж за простолюдинів і втрачатимуть титул.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.09.2017 1:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.