В центре внимания:

Відносини Росії і США не вийшли з кризи

Відносини Росії і США не вийшли з кризи

Таку думку висловив журналістам Володимир Путін за підсумками саміту керівників держав Азійсько-Тихоокеанської економічної співпраці (АТЕС), де так і не відбулася його двостороння зустріч з Дональдом Трампом. 11 листопада сайт ВВС цитує російського лідера: «Це свідчить про те, що відносини між Росією і США поки не вийшли із стану кризи». У той же час Володимир Путін назвав успішною коротку зустріч з президентом США на полях саміту.

Дональд Трамп підтвердив, що загалом два або три рази коротко поговорив з російським президентом під час саміту. При цьому господар Білого дому розповів, що при кожній зустрічі Володимир Путін відкидає звинувачення у втручанні в президентські вибори у США. Крім того, за словами Дональда Трампа, російський президент «дуже ображений» постійними звинуваченнями.

До початку саміту АТЕС у В’єтнамі активно обговорювалася можлива зустріч двох президентів. У підсумку вона так і не була узгоджена, за офіційною версією, через розбіжність графіків робочих зустрічей.

Світлина: президенти США і Росії змогли коротко поспілкуватися під час церемонії офіційного фотографування грав держав і урядів, що прибули на саміт АТЕС.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.11.2017 0:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.