В центре внимания:

Від литовського громадянства відмовився

Від литовського громадянства відмовився

Колишній президент Грузії та очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі у вівторок, 8 серпня, завітав до Литви. Як повідомляє «Радіо Свобода», тут він приєднався до литовських політиків та активістів, які влаштували демонстрацію перед посольством Росії у Вільнюсі на честь річниці п’ятиденної війни, під час якої російські війська у 2008 році увійшли до Грузії.

А ще Міхеіл Саакашвілі відмовився від пропозиції члена Європарламенту від Литви Петраса Австрициуса про надання литовського громадянства. Він подякував, але сказав, що це йому не потрібно. «Інтерфакс-Україна» наводить такі його слова: «Багато українців обурені й почувалися б покинутими, якщо я за них не буду боротися». Екс-президент Грузії сказав, що подорожує по своєму українському паспорту, і що рішення президента України Петра Порошенко позбавити його громадянства було незаконним.

Заступник начальника прикордонної служби України Василь Серватюк 8 серпня заявив, що якщо Міхеіл Саакашвілі намагатиметься повернутися до України, його паспорт буде конфісовано і йому заборонять в’їзд у країну.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.08.2017 3:52 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.