В центре внимания:

Військова делегація США побувала на фронті

Військова делегація США побувала на фронті

Робочий візит тривав кілька днів. Американські гості відвідали позиції підрозділів Збройних Сил України, розташовані у зоні бойових дій. Окрім того, відбулися професійні розмови військовиків двох країн, які відзначалися духом побратимства. Очолював делегацію аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковник Томас Уоффорд. Про це розповідає на своїй facebook-сторінці прес-центр штабу АТО.

А з оприлюдненого 18 листопада зведення дізнаємося, що минулої доби вздовж лінії зіткнення російсько-окупаційні війська вели прицільні обстріли українських позицій. При цьому застосовували заборонену Мінськими угодами зброю. Загалом терористи відкривали вогонь 25 разів.

Найвищу активність ворог демонстрував на Луганському напрямку. Тут обстріляно сім населених пунктів. У тому числі два – з мінометів. На Донецькому напрямку неспокійно було за традиційними «адресами» – на підступах до Авдіївки, Мар’їнки і Павлополя.

Наші хлопці відкривали вогонь у відповідь 15 разів. Надійшла цього разу й скорботна звістка. Під час ворожих обстрілів загинув український військовослужбовець. Окрім того, одного поранено, а ще один отримав бойову травму.

Військова делегація США побувала на фронті

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.11.2017 13:49 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.