В центре внимания:

В ООН схвалено резолюцію з прав людини в Криму

В ООН схвалено резолюцію з прав людини в Криму

У середу, 15 листопада, сайт «Deutsche Welle» повідомляє, що Третій комітет Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй підтримав резолюцію, яка містить, зокрема, заклик скасувати заборону Меджлісу кримських татар і забезпечити на півострові навчання українською і кримськотатарською мовами.

Названий комітет Генасамблеї ООН займається соціальними і гуманітарними проблемами, а також питаннями прав людини. Наприкінці жовтня Україна внесла в ООН оновлений проект резолюції з прав людини в Криму. Тепер у грудні цей документ повинен бути винесений на загальне голосування Генеральної асамблеї ООН.

Цього ж дня інтернет-газета «Українська правда» проаналізувала підсумки голосування при ухваленні Третім комітетом цієї резолюції. З 25 держав, які висловилися проти, є лише три європейські – Росія, Білорусь та Сербія. Позиція Росії, що анексувала Крим і порушує там права людини, є цілком очікувано. А поведінка білоруських та сербських представників примушує глибоко замислитися над тим, чи є політика цих держав реально незалежною.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.11.2017 17:19 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.