В центре внимания:

В українському війську вже не буде ВДВ

В українському війську вже не буде ВДВ

Ця абревіатура, що залишалися нам у спадок з радянських часів, нарешті скасована. Відтепер крилата піхота Збройних Сил України має нову назву – Десантно-штурмові війська. Про це, а також про інші нововведення у елітних підрозділах було оголошено 21 листопада на Михайлівській площі у Києві за участі Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка.

На площі вишикувався зведений підрозділ українських десантників. Відбулося урочисте прийняття присяги. А ще воїни отримали берети нового зразка. Під час урочистої церемонії Петро Порошенко повідомив, що кольором українського десанту стає темно-бордовий, наголосивши при цьому: «Це – колір крові десантників, пролитої в боях за Україну». Як відомо, дотеперішні голубі берети використовують у десантних військах лише кілька країн. А бордові прийняті у шести десятках держав світу, з яких 19 – члени НАТО.

Берети українських десантників прикрашено новою емблемою. На ній зображено купол парашута, крила Архистратига Михаїла і вогняний меч, яким він уражає ворогів роду людського. І нарешті професійне свято тепер уже Десантно-штурмових військ України від сьогодні буде відзначатися 21 листопада.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.11.2017 15:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.