В центре внимания:

В Україні впровадили ЗНО з іноземної мови для вступу на магістратуру

Про це повідомляє Освітній портал.

Цього року Міністерство освіти і науки розширило перелік застосування результатів зовнішнього незалежного тестування з іноземних мов.

Загалом, перелік спеціальностей, для вступу на навчання на які цього року необхідно надати результати ЗНО з іноземної мови, охоплюватиме 15 спеціальностей.

Зокрема: релігієзнавство, історію та археологію, філософію, культурологію, економіку, політологію, психологію, соціологію, журналістику, право, готельно-ресторанну справу, туризм, міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, міжнародні економічні відносини та міжнародне право.

Вступники матимуть можливість обрати для складання тест з однієї з запропонованих мов: англійської, німецької або французької. Тестові завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови відповідатимуть програмам ЗНО з іноземних мов.

Зазначимо, цьогоріч кожен абітурієнт матиме змогу скласти ЗНО не більше, ніж із 4 предметів. Обов'язковими до складання є тестування з української мови та літератури, а також із математики й історії України (за вибором).

Також цьогоріч ЗНО з іноземних мов абітурієнти здаватимуть по-новому: до тестування тепер додали блок завдань із аудіювання.

Загалом у 2018 році в переліку предметів, з яких можна здавати ЗНО, є 11 предметів.

Все, що потрібно знати абітурієнтам про ЗНО-2018, можна переглянути тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.02.2018 20:40 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.