В центре внимания:

В Україні розширили програму «Доступні ліки»

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Як зазначив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, мова йде про ліки від хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, депресивних станів та для здоров’я матері і дитини під час вагітності.

Станом на сьогодні програма частково відшкодовує придбання україням ліків від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

"У перспективі, ми плануємо, щоб кожен пацієнт був на 100% забезпечений ліками від найпоширеніших захворювань. З нового року ми долучаємо до програми відшкодування державою вартості лікарських засобів ще 3 групи захворювань. Ключовими критеріями їх включення є тягар хвороби, динаміка захворювання, розповсюдження та ефективність лікування на амбулаторній ланці", – заявив Роман Ілик.

За його словами, в залежності від регіону у рамках програми "Доступні ліки" медикаменти щомісяця отримують від 100 до 200 тисяч пацієнтів у понад 6,6 тисяч аптек.

Нагадаємо, у межах урядової програми "Доступні ліки" у Міністерстві охорони здоров’я затвердили новий реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Програма діє з квітня 2017 року.

З початку дії програми "Доступні ліки" у Львівській області добровільно долучились 756 аптек та було виписано 400 927 тисяч рецептів.

Також уряд передбачив 1 млрд грн на фінансування програми "Доступні ліки" у 2018 році.

Перелік лікарських засобів, розмір доплати та відшкодування можна переглянути тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.11.2017 14:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.