В центре внимания:

В Україні ціна кавунів побила всі рекорди

В Україні ціна кавунів побила всі рекорди

Про це у середу, 23 серпня, пише сайт для фермерів «Куркуль» з посиланням на «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Видання констатує, що ціни на кавуни в України зростають настільки стрімко, що вже в рази перевищують попередні максимальні показники.

Ситуація дуже дивна. Бо кавун є однією з найбільше вирощуваних на півдні України сільськогосподарських культур. Урожаї традиційно були настільки щедрим, що нікого не дивувало, коли чимала частина з них залишалася невивезеною. Однак у ці дні, порівняно з відповідним періодом минулого року, українцям доводиться платити за улюблені смугасті смаколики у 6 з лишком разів більше! Такі ціни стали рекордними для кінця серпня за всю історію незалежності України.

Наприклад, станом на вчора українські фермери просили 4-4,5 гривень за кілограм. Це приблизно $ 0,15 – 0,18. Американського покупця така ціна, зрозуміло, не шокує. Але до цього максимальними вважали показники серпня 2014 – 2,3 гривні за кілограм, що було вдвічі дешевше, ніж зараз. Окрім того, тут вказано гуртові ціни, а у роздрібній торгівлі вони можуть зрости навіть у 2 рази.

Високий ціновий рівень аналітики пояснюють значним скороченням виробництва кавунів через аномальну спеку в другій половині літа.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.08.2017 21:16 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.