В центре внимания:

В Ігоря Гужви виявили флешку зі секретами МО

В Ігоря Гужви виявили флешку зі секретами МО

Ігор Гужва

В Україні набирає обертів скандал із Ігорем Гужвою, колишнім редактором проросійських київських видань «Сегодня» і «Весті», а тепер головного редактора також проросійського інтернет-видання «Страна.ua». Його затримали 22 червня за підозрою у вимаганні 10 тис. USD за нерозміщення компромату на народного депутата Дмитра Лінька. Того ж дня поліція провела обшуки в офісі «Страна.ua», а 24 червня Шевченківський районний суд Києва заарештував редактора із заставою 544 тис. грн. 27 червня він вийшов зі слідчого ізолятора після внесення застави.
Однак у день арешту редактора, 22 червня, під час обшуку в редакції «Страна.ua» поліція вилучила флеш-накопичувач марки Kingston із написами CN062806 5V 05360-307, А00LF. А тепер Служба безпеки України (СБУ) виявила на флеш-накопичувачі, вилученому в п. Гужви, секретну інформацію Міністерства оборони (МО) України. «Під час досудового розслідування вказаного карного провадження встановлено, що частина зазначених вище електронних документів із відомостями, які, можливо, становлять державну таємницю, зберігалася на персональному комп’ютері (ПК) 18052 з магнітними жорсткими дисками № 1152 і № 1150, які перебувають у володінні юридичної особи — МО України», — йдеться в судовому рішенні. Згідно з висновком суду, слідчий відділ Головного управління СБУ в Києві та Київській області проводить досудове слідство за статтею «Розголошення державної таємниці» Кримінально-процесуального кодексу.
У зв’язку з цим СБУ звернулася до суду з клопотанням надати доступ до ПК, розміщеного в МО, з магнітними жорсткими дисками №1152 і №1150 для проведення їхнього експертного дослідження. Представник МО заперечував проти задоволення клопотання. Проте суд надав слідчим спецслужби доступ до вказаних жорстких дисків і ПК у будівлі відомства.
Сам Ігор Гужва, коментуючи ситуацію, припустив, що флешку йому могли підкинути. «Уявлення не маю, про які дані йдеться, і жодної секретної інформації з МО на жодних флешках не отримував», — заявив він.

Олег Костюк, Zaxid.net

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.08.2017 13:01 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.