В центре внимания:

В Ізраїлі придушено акції протесту

В Ізраїлі придушено акції протесту

Їх організували палестинці 23 лютого після п’ятничної молитви у різних районах Західного берега річки Йордан. Люди протестували проти визнання Сполученими Штатами Єрусалиму столицею Ізраїлю. Як повідомляє турецька інформаційна агенція «Анадолу», ізраїльські солдати застосували проти демонстрантів пластикові і навіть бойові кулі, а також сльозогінний газ. Після заяви президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю, акції протесту палестинців набули регулярного характеру .

Розповідаючи про історію проблеми, видання нагадує, що Східний Єрусалим був зайнятий Ізраїлем у червні 1967 року. У 1980 році Кнесет (ізраїльський парламент) прийняв законопроект, згідно з яким Ізраїль в односторонньому порядку оголосив Єрусалим своєю єдиною і неподільною столицею.

У відповідь на це Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій засудила ізраїльську анексію Східного Єрусалиму. Міжнародне співтовариство вважає, що Східний Єрусалим знаходиться під ізраїльською окупацією. Крім того, жодна держава не визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. США стали першою країною, яка це зробила. Генеральна Асамблея ООН на екстреному засіданні 21 грудня 2017 року проголосувала проти визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.02.2018 22:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.