В центре внимания:

«Газпром» забув, що має активи в Україні?

«Газпром» забув, що має активи в Україні?

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у середу, 7 березня, заявив: «Позиція України у ситуації з «Газпромом» має бути жорсткою і послідовною. «Газпром» має виконувати вердикт Стокгольмського арбітражу і так само виконувати вимогу антимонопольного органу України та рішення українських судів». Глава Уряду також закликав усі повноважні органи держави об’єднати зусилля і змусити «Газпром» виконувати усі свої зобов’язання, а за їх невиконання російський монополіст повинен нести жорстку відповідальність.

Цього ж дня також стало відомо, що розпочато опис та арешт активів, які належать «Газпрому» в Україні. Провадження у цій справі веде департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції на основі рішення суду про стягнення з «Газпрому» в держбюджет України майже 172 мільярдів гривень (майже $6,6 мільярда).

Нагадаємо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу України» щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту. Російський монополіст це рішення виконувати відмовляється.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.03.2018 22:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.