В центре внимания:

«Гаряча війна» загрожує Росії ізоляцією

«Гаряча війна» загрожує Росії ізоляцією

Так вважає спеціальний представник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер. Про це, з посиланням на його інтерв’ю британській газеті The Financial Times, пише 28 серпня сайт «Голос Америки». На думку дипломата, нинішня ситуація на Донбасі демонструє, що Росія готова змиритися з санкціями і нічого не змінювати. Хоча це не принесе їй вигоди, бо конфлікт щораз більше загострюється.

«Росія платить ціну за перебування на Донбасі… І якщо чесно, то ситуація ставатиме гіршою з часом, не кращою. Ситуація, за якої Росія заморозить свої дипломатичні й економічні відносини, – явно не те, чого вона може прагнути», – вважає Курт Волкер. Він також наголосив, що Вашингтон «серйозно обдумує» можливість постачання летальної зброї в Україну.

Нагадаємо, що на свою нинішню посаду Курт Волкер призначений порівняно недавно. Але вже встиг провести ознайомчі перемовини з помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Готуючись до них, спецпредставник побував на Донбасі, де назвав безперечним факт присутності Росії у зоні конфлікту, а саму ситуацію в регіоні – «гарячою війною».

Світлина: Курт Волкер в Авдіївці, 23 липня 2017 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.08.2017 17:42 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.