В центре внимания:

Гордість дорожча, ніж призовий фонд

Гордість дорожча, ніж призовий фонд

Відома українська шахістка Анна Музичук 11 листопада написала на своїй facebook-сторінці, що не поїде на світовий чемпіонат з рапіду і бліцу. Причиною названо місце його проведення та місцеві традиції, що їх повинні дотримуватися навіть гості. Змагання відбудуться наприкінці року в столиці Саудівської Аравії Ріяді.

Нагадаємо, що у лютому-березні 2017 року Анна брала участь у чемпіонаті світу з шахів серед жінок в Ірані, де зайняла друге місце. Протягом всього турніру їй, як й іншим учасницям, довелося скрізь носити хустку. Мабуть, це принесло дівчині масу незручностей і перспектива повторення пройденого видається нестерпною. На думку Анни Музичук, такі вимоги сторони, що організовує чемпіонат, принижують сучасних жінок.

Рішення означає, що буде без боротьби втрачено здобуті торік два титули чемпіонки світу – із швидких шахів (рапіду) і блискавичних (бліцу). Ще відмова дорого обійдеться у буквальному розуміння цього слова – на чемпіонаті у Саудівській Аравії встановлено рекордний призовий фонд. Але, як бачимо, жіноча гордість цінується вище.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.11.2017 23:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.