В центре внимания:

Григорій Явлінський проти антиукраїнської брехні

Григорій Явлінський проти антиукраїнської брехні

Відомий ще з радянських часів політик, один із співзасновників партії «Яблуко», вкотре підтвердив, що не дарма народився у Львові. Російська агенція «РІА Новини» 27 листопада оприлюднила кілька цитат з інтерв’ю Григорія Явлінського програмі «Познер».

У разі перемоги на президентських виборах у Росії він обіцяє: «Перш за все, я припиню антиукраїнську пропаганду, яка перетворилася у пропаганду ненависті і пропаганду війни… Як тільки я заявлю, що маю намір встановити мир з Україною, всі, хто захоче залишитися на ТБ, здогадаються, що краще не займатися брехнею і пропагандою».

Стосовно Криму Григорій Явлінський вважає, що вчинене Москвою з українським півостровом у 2014 році «не відповідає міжнародному праву». Відтак він має намір ініціювати міжнародну конференцію щодо статусу Криму. Згадав політик і про Донбас: «Треба зробити абсолютно ясним, що Росія припиняє підтримку всіх сепаратистських рухів: військову, політичну, матеріальну, пропагандистську». Далі, на думку Григорія Явлінського, потрібно ввести на ці території сили безпеки, закрити кордон між Росією і Україною і припинити відправлення туди так званих «відпускників».

Чергові вибори президента Росії відбудуться у березні 2018 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.11.2017 20:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.