В центре внимания:

Гройсман змусить владу Львівщини взятися за сміття

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив вчора прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, місцеві бюджети завдяки децентралізації мають достатньо ресурсів для реалізації екологічних проектів місцевого значення, в тому числі проектів побудови сміттєпереробних комплексів.

«Ми будемо посилювати відповідальність за виконання вимог поводження з побутовими відходами. Це компетенція місцевих органів влади – так передбачає закон. І в рамках децентралізації, яку ми проводимо третій рік поспіль, ми маємо збільшення місцевих бюджетів на 100 млрд грн. Це означає, що в регіонах кошти для вирішення проблеми є. Жодної підтримки міністерств чи уряду тут не потрібно – все врегульовано законодавством. Потрібна тільки місцева ініціатива», – повідомив Володимир Гройсман

Гройсман наголосив, що в багатьох містах України питання поводження зі сміттям успішно вирішується.

«Ми зі свого боку будемо тиснути на місцеву владу швидко вирішувати питання, які десятиріччями не вирішувалися», – додав Гройсман.

Нагадаємо, з кінця червня Львівська ОДА контролює вивіз сміття зі Львова. Наприкінці липня голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що адміністрація використовує вдвічі менше коштів на вивіз сміття, ніж міська рада.

Крім цього, 15 серпня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ побувала у Львові і встановила, що через сміття здоров'ю львів'ян ніщо не загрожує.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.08.2017 11:57 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.