В центре внимания:

Гуманітарна колона прибула у Східну Гуту

Гуманітарна колона прибула у Східну Гуту

Це сталося у п’ятницю, 9 березня. Інформацію підтвердила представниця Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Надходження допомоги у сирійське місто Думу очікувалося днем раніше. Однак через бомбардування регіону транспортування довелося відкласти. А зараз колона з 13 вантажівок привезла в Східну Гуту продуктові набори для 12 тисяч осіб.

Організація Об’єднаних Націй (ООН) стурбована бомбардуваннями Східної Гути і вважає їх загрозою гумколоннам. В Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) ситуацію в Сирії назвали «ганебним проявом невдалої політичної волі».

З 2013 року майже 400 тисяч жителів Східної Гути знаходяться у стані облоги, не маючи доступу до продовольства, питної води, медикаментів і електрики. В середині лютого цього року армія президента Сирії Башара Асада почала бомбардування позицій повстанців у регіоні, в результаті яких, за даними Сирійської наглядової ради з прав людини, загинуло понад 930 мирних жителів. Представники неурядової організації «Лікарі без кордонів» повідомляють про понад тисячу загиблих.

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.03.2018 1:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.