В центре внимания:

Демарш польського міністра у Львові

Демарш польського міністра у Львові

У неділю, 5 листопада, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, який перебуває у Львові з дводенним візитом, відвідав на Личаківському цвинтарі меморіал загиблих в українсько-польській війні 1918–1919 років польських вояків, поклав квіти до пам’ятника воїнам Української галицької армії і вшанував сучасних українських героїв, що полягли на Донбасі.

Програма перебування передбачала також відвідини Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Однак вони не відбулися через доволі несподіваний вчинок очільника польської дипломатії. Ось як пояснив інцидент кореспондентові «Радіо Свобода» директор музею Руслан Забілий: «Міністр запитав у мене, чи Західна Україна була окупована у 1918 році. Я відповів, що так, що це була окупація. Відтак він різко розвернувся з порога і не зайшов у музей. Це було, на мою думку, зроблено зумисне, це зумисний політичний крок».

Цього ж дня Вітольд Ващиковський заявив, що Польща очікує від України реальних кроків щодо українсько-польського примирення.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: Вітольд Ващиковський біля могил українських бійців на Личаківському цвинтарі, Львів, 5 листопада 2017 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.11.2017 23:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.