В центре внимания:

Демонстранти сказали: «Іди!» Роберту Мугабе

Демонстранти сказали: «Іди!» Роберту Мугабе

У столиці Зімбабве місті Хараре у суботу, 18 листопада, відбулася масова акція проти президента країни Роберта Мугабе. Тисячі людей (BBC повідомляє про десятки тисяч) вийшли на вулиці, закликаючи його добровільно піти з посади.

Цікаво, що до участі у протесті зімбабвійців закликало багато регіональних відділень правлячої партії «Африканський національний союз Зімбабве – Патріотичний фронт». Тобто, відставки Роберта Мугабе домагається і значне число його однопартійців.

Нагадаємо, що у ніч на 15 листопада військові в Хараре перекрили центральні автотраси, під’їзди до урядових будівель, а також взяли під контроль державні телеканали. 93-річний Роберт Мугабе, що керує країною з 1980 року, потрапив під домашній арешт. Генерал-майор Сібусісо Мойо заявив, що армія тимчасово бере керування країною під контроль, щоб подолати комплексну кризу, а потім передасть владу цивільному уряду.

За кілька днів до введення військ Роберт Мугабе відправив у відставку віце-президента Еммерсона Мнангагву, який користується підтримкою військових. Після цього президента піддав різкій критиці головнокомандувач Костянтино Чівенга. 16 листопада він зустрівся з Робертом Мугабе, від якого тепер вимагають залишити посаду. Переговори тривають за посередництва представників Південно-Африканської Республіки (ПАР).

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.11.2017 16:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.