В центре внимания:

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні

Його, схиливши голови у скорботі, українці відзначають 20 лютого. З цієї нагоди оприлюднене Звернення Президента Петра Порошенка до Українського народу. У ньому є й такі слова: «Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів “русского мира”».

Цього ж дня Глава держави з дружиною прийшли зі свічками до Хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні й вклонилися пам’яті загиблих.

У програмі поминальних заходів, що заплановані у Києві, є два молебні – у Михайлівському соборі та біля Хреста поблизу верхнього виходу з метро «Хрещатик».

Відомо також, що представники громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» мають намір зустрітися у цей день з генеральним прокурором України і висловити своє незадоволення перебігом розслідування масових вбивств на Майдані Незалежності, вчинених тодішнім режимом у лютому 2014 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.02.2018 13:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.